JANTXV1N2970RB
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV1N2970RB
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.8V 10W DO213AA
Ngā Rauemi: JANTXV1N2970RB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV1N2970RB
Tau Wae JANTXV1N2970RB Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.8V 10W DO213AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5443 pcs Pepa Raraunga JANTXV1N2970RB.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 2A
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-213AA (DO-4)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/124 Mana - Max 10W
Packaging Bulk Paa / Case DO-203AA, DO-4, Stud
Ētahi Ingoa 1086-15648
1086-15648-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Momo Tae Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 1.2 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.8V 10W ±5% Stud Mount DO-213AA (DO-4) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 150µA @ 5.2V