JANTX1N6631US
Hua Hua
Tau Wae: JANTX1N6631US
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 1.1KV 1.4A D5B
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTX1N6631US
Tau Wae JANTX1N6631US Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 1.1KV 1.4A D5B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4073 pcs Pepa Raraunga
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.6V @ 1.4A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1100V
Pūrere Pūrere Whakarato D-5B Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/590 Te Whakaora Whakaora (trr) 60ns
Packaging Bulk Paa / Case E-MELF
Ētahi Ingoa 1086-20002
1086-20002-MIL
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 1100V 1.4A Surface Mount D-5B I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 4µA @ 1100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1.4A Capacitance @ Vr, F 40pF @ 10V, 1MHz