JANTX1N5968US
Hua Hua
Tau Wae: JANTX1N5968US
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 5W AXIAL
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTX1N5968US
Tau Wae JANTX1N5968US Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 5W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4720 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 1A
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato E, Axial
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/356 Mana - Max 5W
Packaging Bulk Paa / Case E, Axial
Ētahi Ingoa 1086-15847
1086-15847-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 1 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.6V 5W ±5% Through Hole E, Axial I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5000µA @ 4.28V