JANTX1N5650A
Hua Hua
Tau Wae: JANTX1N5650A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 43.6V 70.1V DO13
Ngā Rauemi: JANTX1N5650A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTX1N5650A
Tau Wae JANTX1N5650A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 43.6V 70.1V DO13 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5889 pcs Pepa Raraunga JANTX1N5650A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 43.6V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 70.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 48.5V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-13 (DO-202AA)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-13 Ētahi Ingoa 1086-15810
1086-15810-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.4A Capacitance @ Frequency -