JANTX1N5641A
MicrosemiMicrosemi
JANTX1N5641A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JANTX1N5641A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 18.8V 30.6V DO202AA
Ngā Rauemi: JANTX1N5641A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 546 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 546 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTX1N5641A
Tau Wae JANTX1N5641A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 18.8V 30.6V DO202AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 546 pcs Pepa Raraunga JANTX1N5641A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 18.8V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 30.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 20.9V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-202AA (DO-13)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-13 Ētahi Ingoa 1086-15420
1086-15420-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 49A Capacitance @ Frequency -