JANTX1N5633A
Hua Hua
Tau Wae: JANTX1N5633A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 8.55V 14.5V DO13
Ngā Rauemi: JANTX1N5633A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTX1N5633A
Tau Wae JANTX1N5633A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 8.55V 14.5V DO13 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4500 pcs Pepa Raraunga JANTX1N5633A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 8.55V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 14.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 9.5V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-13 (DO-202AA)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-13 Ētahi Ingoa 1086-15780
1086-15780-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103A Capacitance @ Frequency -