JANTX1N5415
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JANTX1N5415
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 50V 3A AXIAL
Ngā Rauemi: JANTX1N5415.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
102 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTX1N5415
Tau Wae JANTX1N5415 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 50V 3A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 10953 pcs Pepa Raraunga JANTX1N5415.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 9A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 50V
Tere Fast Recovery = 200mA (Io) Raupapa Military, MIL-PRF-19500/411
Te Whakaora Whakaora (trr) 150ns Packaging Bulk
Paa / Case B, Axial Ētahi Ingoa 1086-2448
1086-2448-MIL
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 50V 3A Through Hole I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 50V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -