JANTX1N4483DUS
MicrosemiMicrosemi
JANTX1N4483DUS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JANTX1N4483DUS
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 56V 1.5W D5A
Ngā Rauemi: JANTX1N4483DUS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTX1N4483DUS
Tau Wae JANTX1N4483DUS Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 56V 1.5W D5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4824 pcs Pepa Raraunga JANTX1N4483DUS.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 56V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 200mA
Te manawanui ±1% Pūrere Pūrere Whakarato D-5A
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/406 Mana - Max 1.5W
Packaging Bulk Paa / Case SQ-MELF, A
Ētahi Ingoa 1086-17973
1086-17973-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 70 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 56V 1.5W ±1% Surface Mount D-5A I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 250nA @ 44.8V
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JANTX1N4483CUS
JANTX1N4483CUS
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 56V 1.5W D5A
I roto i te taonga: 5570 pcs
Tikiake: JANTX1N4483CUS.pdf
RFQ
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 62V 1.5W D5A
I roto i te taonga: 5011 pcs
Tikiake: JANTX1N4484CUS.pdf
RFQ
JANTX1N4483
JANTX1N4483
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 56V 1.5W DO41
Tikiake: JANTX1N4483.pdf
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: 62V ZENER 1.5W
Tikiake: JANTX1N4484.pdf
JANTX1N4483D
JANTX1N4483D