JANTX1N2970B
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JANTX1N2970B
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.8V 10W DO213AA
Ngā Rauemi: JANTX1N2970B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTX1N2970B
Tau Wae JANTX1N2970B Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.8V 10W DO213AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5270 pcs Pepa Raraunga JANTX1N2970B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 2A
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato DO-213AA (DO-4)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/114 Mana - Max 10W
Packaging Bulk Paa / Case DO-203AA, DO-4, Stud
Ētahi Ingoa 1086-15645
1086-15645-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Momo Tae Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 1.2 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.8V 10W ±5% Stud Mount DO-213AA (DO-4) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 150µA @ 5.2V