JANSR2N5153U3
Hua Hua
Tau Wae: JANSR2N5153U3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua RH POWER BJT
Ngā Rauemi: JANSR2N5153U3.pdf
RoHs Tūnga RoHS kore he ture
Waehere Stock 583 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 583 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANSR2N5153U3
Tau Wae JANSR2N5153U3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga RH POWER BJT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS kore he ture
He Rahinga Kei te wātea 583 pcs Pepa Raraunga JANSR2N5153U3.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 80V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 1.5V @ 500mA, 5A
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato U3
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/545 RoHS Tūnga RoHS non-compliant
Paa / Case 3-SMD, No Lead Tae Mahi -65°C ~ 200°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Tuhinga - Te whakawhiti - Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 2A Surface Mount U3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 70 @ 2.5A, 5V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 1mA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 2A