JAN1N5302-1
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JAN1N5302-1
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE CURRENT REG 100V
Ngā Rauemi: JAN1N5302-1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JAN1N5302-1
Tau Wae JAN1N5302-1 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE CURRENT REG 100V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2883 pcs Pepa Raraunga JAN1N5302-1.pdf
Momotuhi - Whakauru 100V (Max) Pūrere Pūrere Whakarato DO-7
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/463 Mahinga Whakaaro -
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AA, DO-7, Axial
Ētahi Ingoa 1086-18872
1086-18872-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Mahinga Current Regulator Whakaahuatanga Taipitopito Current Regulator Regulator 1.5mA DO-7
Nama - Whakaputa 1.5mA Te tika ±10%