HSM8100JE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
HSM8100JE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSM8100JE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 8A DO214AB
Ngā Rauemi: HSM8100JE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSM8100JE3/TR13
Tau Wae HSM8100JE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 8A DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87865 pcs Pepa Raraunga HSM8100JE3/TR13.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 780mV @ 8A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa HSM8100JE3/TR13DKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 8A Surface Mount DO-214AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 8A