HSM1100G/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSM1100G/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO215AA
Ngā Rauemi: HSM1100G/TR13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSM1100G/TR13
Tau Wae HSM1100G/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO215AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 77169 pcs Pepa Raraunga HSM1100G/TR13.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 840mV @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-215AA Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-215AA, SMB Gull Wing Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 1A Surface Mount DO-215AA I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A Capacitance @ Vr, F -