CPT12050A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPT12050A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 50V 60A TO244AB
Ngā Rauemi: CPT12050A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPT12050A
Tau Wae CPT12050A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE MODULE 50V 60A TO244AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5154 pcs Pepa Raraunga CPT12050A.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 800mV @ 120A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 50V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-244AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case TO-244AB Momo Tae Chassis Mount
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 50V 60A Chassis Mount TO-244AB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 3mA @ 50V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 60A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CPT20145
CPT20145
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 45V 100A TO244AB
I roto i te taonga: 5785 pcs
Tikiake: CPT20145.pdf
RFQ
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE MODULE 50V 60A TO244AB