APTM100A13SCG
MicrosemiMicrosemi
APTM100A13SCG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTM100A13SCG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 1000V 65A SP6
Ngā Rauemi: APTM100A13SCG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 411 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 411 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTM100A13SCG
Tau Wae APTM100A13SCG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 1000V 65A SP6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 411 pcs Pepa Raraunga APTM100A13SCG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 6mA Pūrere Pūrere Whakarato SP6
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 156 mOhm @ 32.5A, 10V
Mana - Max 1250W Packaging Bulk
Paa / Case SP6 Ētahi Ingoa APTM100A13SCGMI
APTM100A13SCGMI-ND
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 15200pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 562nC @ 10V Momo FET 2 N-Channel (Half Bridge)
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V (1kV)
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1000V (1kV) 65A 1250W Chassis Mount SP6 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 65A