APTLGT300A1208G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTLGT300A1208G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOD IGBT 1200V 440A LP8
Ngā Rauemi: APTLGT300A1208G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 310 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 310 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTLGT300A1208G
Tau Wae APTLGT300A1208G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOD IGBT 1200V 440A LP8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 310 pcs Pepa Raraunga APTLGT300A1208G.pdf
Putanga - Whakamotu 2500Vrms Tuhinga 1.2kV
Momo IGBT Raupapa -
Paa / Case 6-PowerSIP Module Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Power Driver Module IGBT Half Bridge 1.2kV 440A 6-PowerSIP Module I teie nei 440A
Whirihoranga Half Bridge
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APTLVTR
APTLVTR
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V