APTGT75A120T1G
MicrosemiMicrosemi
APTGT75A120T1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT75A120T1G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua POWER MOD IGBT TRENCH PH LEG SP1
Ngā Rauemi: 1.APTGT75A120T1G.pdf2.APTGT75A120T1G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT75A120T1G
Tau Wae APTGT75A120T1G Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 2502 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT75A120T1G.pdf2.APTGT75A120T1G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 75A
Pūrere Pūrere Whakarato SP1 Raupapa -
Mana - Max 357W Paa / Case SP1
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 5.34nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 110A 357W Chassis Mount SP1
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 110A