APTGT50SK170D1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT50SK170D1G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1700V 70A 310W D1
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT50SK170D1G
Tau Wae APTGT50SK170D1G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1700V 70A 310W D1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5685 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1700V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 50A
Pūrere Pūrere Whakarato D1 Raupapa -
Mana - Max 310W Paa / Case D1
Tae Mahi - NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 4.4nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 1700V 70A 310W Chassis Mount D1 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 6mA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 70A Whirihoranga Single