APTGT30SK170D1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT30SK170D1G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1700V 45A 210W D1
Ngā Rauemi: APTGT30SK170D1G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT30SK170D1G
Tau Wae APTGT30SK170D1G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1700V 45A 210W D1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5281 pcs Pepa Raraunga APTGT30SK170D1G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1700V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 30A
Pūrere Pūrere Whakarato D1 Raupapa -
Mana - Max 210W Paa / Case D1
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 2.5nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 1700V 45A 210W Chassis Mount D1 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 3mA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 45A Whirihoranga Single