APTGT300A60TG
MicrosemiMicrosemi
APTGT300A60TG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT300A60TG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua POWER MOD IGBT TRENCH PH LEG SP4
Ngā Rauemi: APTGT300A60TG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 861 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 861 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT300A60TG
Tau Wae APTGT300A60TG Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 861 pcs Pepa Raraunga APTGT300A60TG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 300A
Pūrere Pūrere Whakarato SP4 Raupapa -
Mana - Max 935W Paa / Case SP4
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 18.4nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 600V 430A 935W Chassis Mount SP4
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 350µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 430A