APTGT200A60T3AG
MicrosemiMicrosemi
APTGT200A60T3AG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT200A60T3AG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT PHASE TRENCH FIELD STOP SP3
Ngā Rauemi: 1.APTGT200A60T3AG.pdf2.APTGT200A60T3AG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT200A60T3AG
Tau Wae APTGT200A60T3AG Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 1602 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT200A60T3AG.pdf2.APTGT200A60T3AG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 200A
Pūrere Pūrere Whakarato SP3 Raupapa -
Mana - Max 750W Paa / Case SP3
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 12.3nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 600V 290A 750W Chassis Mount SP3
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 290A