APTGLQ300SK120G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGLQ300SK120G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua POWER MODULE - IGBT
Ngā Rauemi: APTGLQ300SK120G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGLQ300SK120G
Tau Wae APTGLQ300SK120G Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 1054 pcs Pepa Raraunga APTGLQ300SK120G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.42V @ 15V, 300A
Pūrere Pūrere Whakarato SP6 Raupapa -
Mana - Max 1500W Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 17.6nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Buck Chopper 1200V 500A 1500W Chassis Mount SP6
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 200µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 500A