APTGF50SK120T1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGF50SK120T1G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 75A 312W SP1
Ngā Rauemi: 1.APTGF50SK120T1G.pdf2.APTGF50SK120T1G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGF50SK120T1G
Tau Wae APTGF50SK120T1G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1200V 75A 312W SP1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5774 pcs Pepa Raraunga 1.APTGF50SK120T1G.pdf2.APTGF50SK120T1G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 50A
Pūrere Pūrere Whakarato SP1 Raupapa -
Mana - Max 312W Paa / Case SP1
Tae Mahi - NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 3.45nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT NPT
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT Single 1200V 75A 312W Chassis Mount SP1 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 75A Whirihoranga Single