APTGF250SK60D3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGF250SK60D3G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 400A 1250W D3
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGF250SK60D3G
Tau Wae APTGF250SK60D3G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 600V 400A 1250W D3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4604 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 300A
Pūrere Pūrere Whakarato D3 Raupapa -
Mana - Max 1250W Paa / Case D-3 Module
Tae Mahi - NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 13nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT NPT
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT Single 600V 400A 1250W Chassis Mount D3 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 500µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 400A Whirihoranga Single