APTGF150SK120TG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGF150SK120TG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 200A 961W SP4
Ngā Rauemi: 1.APTGF150SK120TG.pdf2.APTGF150SK120TG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGF150SK120TG
Tau Wae APTGF150SK120TG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1200V 200A 961W SP4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6018 pcs Pepa Raraunga 1.APTGF150SK120TG.pdf2.APTGF150SK120TG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 150A
Pūrere Pūrere Whakarato SP4 Raupapa -
Mana - Max 961W Paa / Case SP4
Tae Mahi - NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 10.2nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT NPT
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT Single 1200V 200A 961W Chassis Mount SP4 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 350µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 200A Whirihoranga Single