APTGF150A120T3AG
MicrosemiMicrosemi
APTGF150A120T3AG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGF150A120T3AG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua POWER MOD IGBT NPT PHASE LEG SP3
Ngā Rauemi: APTGF150A120T3AG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGF150A120T3AG
Tau Wae APTGF150A120T3AG Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 4931 pcs Pepa Raraunga APTGF150A120T3AG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 150A
Pūrere Pūrere Whakarato SP3 Raupapa -
Mana - Max 1041W Paa / Case SP3
Tae Mahi - NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 9.3nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT NPT
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT Half Bridge 1200V 210A 1041W Chassis Mount SP3 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 210A Whirihoranga Half Bridge