APTDF100H601G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTDF100H601G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE FULL BRIDGE SP1
Ngā Rauemi: 1.APTDF100H601G.pdf2.APTDF100H601G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTDF100H601G
Tau Wae APTDF100H601G Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 3648 pcs Pepa Raraunga 1.APTDF100H601G.pdf2.APTDF100H601G.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 600V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 2V @ 100A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato SP1
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case SP1 Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Single Phase Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Single Phase Standard 600V Chassis Mount SP1
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 250µA @ 600V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 135A