APTC60TDUM35PG
MicrosemiMicrosemi
APTC60TDUM35PG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTC60TDUM35PG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOSFET 6N-CH 600V 72A SP6-P
Ngā Rauemi: 1.APTC60TDUM35PG.pdf2.APTC60TDUM35PG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 911 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 911 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTC60TDUM35PG
Tau Wae APTC60TDUM35PG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOSFET 6N-CH 600V 72A SP6-P Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 911 pcs Pepa Raraunga 1.APTC60TDUM35PG.pdf2.APTC60TDUM35PG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 5.4mA Pūrere Pūrere Whakarato SP6-P
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 35 mOhm @ 72A, 10V
Mana - Max 416W Packaging Bulk
Paa / Case SP6 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 14000pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 518nC @ 10V
Momo FET 6 N-Channel (3-Phase Bridge) FET Pānga Standard
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 6 N-Channel (3-Phase Bridge) 600V 72A 416W Chassis Mount SP6-P
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 72A