APTC60HM24T3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTC60HM24T3G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOSFET 4N-CH 600V 95A SP3
Ngā Rauemi: APTC60HM24T3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTC60HM24T3G
Tau Wae APTC60HM24T3G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOSFET 4N-CH 600V 95A SP3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1059 pcs Pepa Raraunga APTC60HM24T3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 5mA Pūrere Pūrere Whakarato SP3
Raupapa CoolMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 47.5A, 10V
Mana - Max 462W Packaging Tray
Paa / Case SP3 Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 14400pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 300nC @ 10V
Momo FET 4 N-Channel (H-Bridge) FET Pānga Super Junction
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 600V 95A 462W Chassis Mount SP3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 95A