APT9M100B
MicrosemiMicrosemi
APT9M100B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT9M100B
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 1000V 9A TO-247
Ngā Rauemi: 1.APT9M100B.pdf2.APT9M100B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT9M100B
Tau Wae APT9M100B Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 1000V 9A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5853 pcs Pepa Raraunga 1.APT9M100B.pdf2.APT9M100B.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 [B]
Raupapa POWER MOS 8™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 1.4 Ohm @ 5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 335W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2605pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 80nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1000V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 1000V 9A (Tc) 335W (Tc) Through Hole TO-247 [B]
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 9A (Tc)