APT8018JN
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT8018JN
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 800V 40A ISOTOP
Ngā Rauemi: APT8018JN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT8018JN
Tau Wae APT8018JN Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 800V 40A ISOTOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5206 pcs Pepa Raraunga APT8018JN.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 5mA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato ISOTOP®
Raupapa POWER MOS IV® Runa I (Max) @ Id, Vgs 180 mOhm @ 20A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 690W (Tc) Packaging Tray
Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 14000pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 700nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 800V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 800V 40A (Tc) 690W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)