APT60D120BG
MicrosemiMicrosemi
APT60D120BG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT60D120BG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 1.2KV 60A TO247
Ngā Rauemi: APT60D120BG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT60D120BG
Tau Wae APT60D120BG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 1.2KV 60A TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22866 pcs Pepa Raraunga APT60D120BG.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 2.5V @ 60A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 [B] Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 400ns
Packaging Tube Paa / Case TO-247-2
Ētahi Ingoa APT60D120BGMI
APT60D120BGMI-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 1200V 60A Through Hole TO-247 [B]
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 250µA @ 1200V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 60A