APT50GF120JRDQ3
MicrosemiMicrosemi
APT50GF120JRDQ3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT50GF120JRDQ3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 120A 521W SOT227
Ngā Rauemi: 1.APT50GF120JRDQ3.pdf2.APT50GF120JRDQ3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT50GF120JRDQ3
Tau Wae APT50GF120JRDQ3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1200V 120A 521W SOT227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1584 pcs Pepa Raraunga 1.APT50GF120JRDQ3.pdf2.APT50GF120JRDQ3.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 75A
Pūrere Pūrere Whakarato ISOTOP® Raupapa -
Mana - Max 521W Paa / Case ISOTOP
Ētahi Ingoa APT50GF120JRDQ3MI
APT50GF120JRDQ3MI-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor No Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 5.32nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT NPT
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT Single 1200V 120A 521W Chassis Mount ISOTOP® I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 750µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 120A Whirihoranga Single