APT35GN120L2DQ2G
MicrosemiMicrosemi
APT35GN120L2DQ2G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT35GN120L2DQ2G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 94A 379W TO264
Ngā Rauemi: 1.APT35GN120L2DQ2G.pdf2.APT35GN120L2DQ2G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT35GN120L2DQ2G
Tau Wae APT35GN120L2DQ2G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1200V 94A 379W TO264 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13180 pcs Pepa Raraunga 1.APT35GN120L2DQ2G.pdf2.APT35GN120L2DQ2G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 35A
Tauira Whakamātautau 800V, 35A, 2.2 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 24ns/300ns
Te Whakawhiti Energy 2.315mJ (off) Raupapa -
Mana - Max 379W Packaging Tube
Paa / Case TO-264-3, TO-264AA Ētahi Ingoa APT35GN120L2DQ2GMI
APT35GN120L2DQ2GMI-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Standard
Momo IGBT NPT, Trench Field Stop Puta Taui 220nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT NPT, Trench Field Stop 1200V 94A 379W Through Hole I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 105A
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 94A