APT2X31DQ120J
MicrosemiMicrosemi
APT2X31DQ120J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT2X31DQ120J
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 1.2KV 30A ISOTOP
Ngā Rauemi: APT2X31DQ120J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT2X31DQ120J
Tau Wae APT2X31DQ120J Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE MODULE 1.2KV 30A ISOTOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6743 pcs Pepa Raraunga APT2X31DQ120J.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 3.1V @ 30A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Pūrere Pūrere Whakarato ISOTOP® Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 300ns
Packaging Tube Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC
Ētahi Ingoa APT2X31DQ120JMI
APT2X31DQ120JMI-ND
Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 2 Independent Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 2 Independent Standard 1200V 30A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 1200V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 30A