APT25GT120BRG
MicrosemiMicrosemi
APT25GT120BRG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT25GT120BRG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 54A 347W TO247
Ngā Rauemi: 1.APT25GT120BRG.pdf2.APT25GT120BRG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT25GT120BRG
Tau Wae APT25GT120BRG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1200V 54A 347W TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20461 pcs Pepa Raraunga 1.APT25GT120BRG.pdf2.APT25GT120BRG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 25A
Tauira Whakamātautau 800V, 25A, 5 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 14ns/150ns
Te Whakawhiti Energy 930µJ (on), 720µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 [B]
Raupapa Thunderbolt IGBT® Mana - Max 347W
Packaging Tube Paa / Case TO-247-3
Ētahi Ingoa APT25GT120BRGMI
APT25GT120BRGMI-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Standard Momo IGBT NPT
Puta Taui 170nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT NPT 1200V 54A 347W Through Hole TO-247 [B]
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 75A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 54A