APT15GF120JCU2
MicrosemiMicrosemi
APT15GF120JCU2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT15GF120JCU2
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOD IGBT NPT SIC CHOPPER SOT227
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT15GF120JCU2
Tau Wae APT15GF120JCU2 Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 4003 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 15A
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-227 Raupapa -
Mana - Max 156W Paa / Case SOT-227-4, miniBLOC
Tae Mahi - NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis, Stud Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 1nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT NPT
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT Single 1200V 30A 156W Chassis, Stud Mount SOT-227 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 30A Whirihoranga Single