APT13GP120BG
MicrosemiMicrosemi
APT13GP120BG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT13GP120BG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 41A 250W TO247
Ngā Rauemi: APT13GP120BG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
90 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT13GP120BG
Tau Wae APT13GP120BG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1200V 41A 250W TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14905 pcs Pepa Raraunga APT13GP120BG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 13A
Tauira Whakamātautau 600V, 13A, 5 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 9ns/28ns
Te Whakawhiti Energy 115µJ (on), 165µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 [B]
Raupapa POWER MOS 7® Mana - Max 250W
Packaging Tube Paa / Case TO-247-3
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Standard
Momo IGBT PT Puta Taui 55nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT PT 1200V 41A 250W Through Hole TO-247 [B] I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 50A
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 41A