APT100GT60JRDQ4
MicrosemiMicrosemi
APT100GT60JRDQ4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APT100GT60JRDQ4
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 148A 500W SOT227
Ngā Rauemi: 1.APT100GT60JRDQ4.pdf2.APT100GT60JRDQ4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APT100GT60JRDQ4
Tau Wae APT100GT60JRDQ4 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 600V 148A 500W SOT227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2551 pcs Pepa Raraunga 1.APT100GT60JRDQ4.pdf2.APT100GT60JRDQ4.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 100A
Pūrere Pūrere Whakarato ISOTOP® Raupapa Thunderbolt IGBT®
Mana - Max 500W Paa / Case ISOTOP
Ētahi Ingoa APT100GT60JRDQ4MI
APT100GT60JRDQ4MI-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor No Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 5.15nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT NPT
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module NPT Single 600V 148A 500W Chassis Mount ISOTOP® I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 50µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 148A Whirihoranga Single