A42MX36-CQ256M
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-CQ256M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A42MX36-CQ256M
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IC FPGA 202 I/O 256CQFP
Ngā Rauemi: A42MX36-CQ256M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A42MX36-CQ256M
Tau Wae A42MX36-CQ256M Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 5821 pcs Pepa Raraunga A42MX36-CQ256M.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Te tapeke RAM 2560
Pūrere Pūrere Whakarato 256-CQFP (75x75) Raupapa MX
Paa / Case 256-BFCQFP with Tie Bar Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TC)