A42MX36-BGG272I
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A42MX36-BGG272I
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IC FPGA 202 I/O 272BGA
Ngā Rauemi: A42MX36-BGG272I.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A42MX36-BGG272I
Tau Wae A42MX36-BGG272I Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 4982 pcs Pepa Raraunga A42MX36-BGG272I.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Te tapeke RAM 2560
Pūrere Pūrere Whakarato 272-PBGA (27x27) Raupapa MX
Paa / Case 272-BBGA Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)