A42MX36-3PQ208
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-3PQ208 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A42MX36-3PQ208
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IC FPGA 176 I/O 208QFP
Ngā Rauemi: A42MX36-3PQ208.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A42MX36-3PQ208
Tau Wae A42MX36-3PQ208 Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 5873 pcs Pepa Raraunga A42MX36-3PQ208.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V, 4.75 V ~ 5.25 V Te tapeke RAM 2560
Pūrere Pūrere Whakarato 208-PQFP (28x28) Raupapa MX
Paa / Case 208-BFQFP Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)