5KP60E3/TR13
Hua Hua
Tau Wae: 5KP60E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 60V 107V P600
Ngā Rauemi: 5KP60E3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP60E3/TR13
Tau Wae 5KP60E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 60V 107V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56795 pcs Pepa Raraunga 5KP60E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 60V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 107V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 66.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.7A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri 5KP60
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5KP60CE3/TR13
5KP60CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 107V P600
I roto i te taonga: 56707 pcs
Tikiake: 5KP60CE3/TR13.pdf
RFQ
5KP64-B
5KP64-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 108.15V P600
I roto i te taonga: 49729 pcs
Tikiake:
RFQ
5KP64
5KP64
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse