5KP6.5CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KP6.5CE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 6.5V 12.3V P600
Ngā Rauemi: 5KP6.5CE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP6.5CE3/TR13
Tau Wae 5KP6.5CE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 6.5V 12.3V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54001 pcs Pepa Raraunga 5KP6.5CE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 12.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.22V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 407A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Tau Wae Tuakiri 5KP6.5
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5KP60
5KP60
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 101.64V P600