5KP6.5AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KP6.5AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 6.5V 11.2V P600
Ngā Rauemi: 5KP6.5AE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP6.5AE3/TR13
Tau Wae 5KP6.5AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 6.5V 11.2V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46420 pcs Pepa Raraunga 5KP6.5AE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.22V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 446A