5KP54CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KP54CAE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 54V 87.1V P600
Ngā Rauemi: 5KP54CAE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP54CAE3/TR13
Tau Wae 5KP54CAE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 54V 87.1V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46838 pcs Pepa Raraunga 5KP54CAE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 54V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 87.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 60V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57.4A Capacitance @ Frequency -