5KP48E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KP48E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 48V 85.5V P600
Ngā Rauemi: 5KP48E3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP48E3/TR13
Tau Wae 5KP48E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 48V 85.5V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50853 pcs Pepa Raraunga 5KP48E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 48V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 85.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 53.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 58.5A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri 5KP48
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5KP48CE3/TR13
5KP48CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 85.5V P600
I roto i te taonga: 48119 pcs
Tikiake: 5KP48CE3/TR13.pdf
RFQ
5KP5.0-B
5KP5.0-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 5V 9.66V P600
I roto i te taonga: 54158 pcs
Tikiake:
RFQ
5KP48HE3/73
5KP48HE3/73
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tikiake: 5KP48HE3/73.pdf
5KP5.0
5KP5.0
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse