5KP22E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KP22E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 22V 39.4V P600
Ngā Rauemi: 5KP22E3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP22E3/TR13
Tau Wae 5KP22E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 22V 39.4V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60108 pcs Pepa Raraunga 5KP22E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 22V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 39.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 127A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri 5KP22
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5KP22CE3/TR13
5KP22CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 39.4V P600
I roto i te taonga: 53770 pcs
Tikiake: 5KP22CE3/TR13.pdf
RFQ
5KP24-E3/73
5KP24-E3/73
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 43V P600
I roto i te taonga: 4396 pcs
Tikiake: 5KP24-E3/73.pdf
RFQ
5KP24-B
5KP24-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 40.85V P600