5KP13E3/TR13
Hua Hua
Tau Wae: 5KP13E3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 13V 23.8V P600
Ngā Rauemi: 5KP13E3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP13E3/TR13
Tau Wae 5KP13E3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 13V 23.8V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48345 pcs Pepa Raraunga 5KP13E3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 13V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 23.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 14.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 210A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri 5KP13
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5KP13CA-G
5KP13CA-G
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 21.5V R-6
I roto i te taonga: 72820 pcs
Tikiake: 5KP13CA-G.pdf
RFQ
5KP14A
5KP14A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 23.2V P600
I roto i te taonga: 73394 pcs
Tikiake: 5KP14A.pdf
RFQ
5KP13HE3/54
5KP13HE3/54
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 23.8V P600
Tikiake: 5KP13HE3/54.pdf
5KP14
5KP14
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 24.36V P600