3EZ8.2D10/TR8
MicrosemiMicrosemi
3EZ8.2D10/TR8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3EZ8.2D10/TR8
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 8.2V 3W DO204AL
Ngā Rauemi: 3EZ8.2D10/TR8.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3EZ8.2D10/TR8
Tau Wae 3EZ8.2D10/TR8 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE ZENER 8.2V 3W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 62424 pcs Pepa Raraunga 3EZ8.2D10/TR8.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 8.2V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±10% Pūrere Pūrere Whakarato DO-204AL (DO-41)
Raupapa - Mana - Max 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Tae (Max) (Zzt) 2.3 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 8.2V 3W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 6V Tau Wae Tuakiri 3EZ8.2